Preskočiť na obsah
Soupculture SK

Ubytovanie a stravovanie

Soupculture SK s.r.o.

Reštauračné činnosti

Sídlo
Košická Belá
Od roku
2018
IČO
51 483 939

Soupculture SK

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Košická Belá 1204, 044 65 Košická Belá
Na trhu od
23. marca 2018
IČO
51 483 939
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 56.11)
Reštauračné činnosti

Firma v číslach

8
rokov na trhu
2018
rok vzniku
10
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Soupculture SK

Soupculture SK s.r.o. sídli na adrese Košická Belá 1204, 044 65 Košická Belá. Zapísaná je od 23. marca 2018 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Reštauračné činnosti“ (56.11). Predmet činnosti tvorí 10 položiek, napríklad poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu…, prevádzkovanie výdajne stravy a poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských….

Základné údaje

Obchodné meno
Soupculture SK s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
51 483 939
DIČ
2120723330
Dátum vzniku
23. marca 2018
Sídlo
Košická Belá 1204, 044 65 Košická Belá
Obchodný register
Mestský súd Košice, oddiel Sro, vložka č. 43521/V
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 56.11)
Reštauračné činnosti

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Soupculture SK zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 10 položiek.

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

  • Prevádzkovanie výdajne stravy

  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

Zobraziť všetkých 10 položiek predmetu činnosti
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Administratívne služby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Soupculture SK s.r.o.?

Sídlo je na adrese Košická Belá 1204, 044 65 Košická Belá.

Čím sa Soupculture SK s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Reštauračné činnosti“ (56.11). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu…; prevádzkovanie výdajne stravy; poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských…; maloobchod a veľkoobchod.

Aké je IČO – Soupculture SK s.r.o.?

IČO je 51 483 939, DIČ 2120723330.

Kedy vznikla Soupculture SK s.r.o.?

Vznik: 23. marca 2018. Na trhu pôsobí 8 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Košická Belá 1204 044 65 Košická Belá

Registrový súd: Mestský súd Košice

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Soupculture SK s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese soupculture-sk.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.